CIT Services s.r.o.

kancelária spoločnosti

O predajni

Sme zohratý tím zapálených nadšencov aj ostrieľaných profesionálov zaoberajúcich sa vývojom a testovaním technológií v oblasti automobilového priemyslu.

Od roku 2012 sme pôsobili v oblasti informačných technológií so zameraním na celú škálu ITC služieb od outsourcingu cez servis a lokálnu podporu, až po komplexnú správu informačných systémov veľkých korporácií a výrobných podnikov. V krátkej dobe sme získali certifikáciu u lídrov trhu ako Microsoft, Cisco, IBM a VMWare a celý rad perspektívnych zákazníkov. 

Nové príležitosti na trhu v posledných rokoch nám umožnili špecializáciu výhradne na vývoj a testovanie technológií v oblasti automobilového priemyslu. V spojení so skúsenosťami nemeckého koncernu ZF sme sa zaradili medzi rýchlo rastúce poskytovateľa týchto služieb v Českej republike. 

Vďaka rastúcemu dopytu nielen na slovenskom trhu sme sa rozhodli rozšíriť našu pôsobnosť na Slovensko. O našom rozvoji svedčí tiež sťahovanie do nových, moderných kancelárskych priestorov v centre Prahy, založenie novej pobočky, ale aj splnenie požiadaviek pre certifikáciu ISTQB Silver Partner.

Sme držiteľom certifikátu kvality ISO 9001 a pripravujeme sa na splnenie ďalších noriem a certifikácií v automobilovom priemysle.

Sortiment

kancelária spoločnosti CIT Services s.r.o.

Otváracie hodiny

Kontakt

JASNA SHOPPING CITY
ul. Garbiarska 695
031 01 Liptovský Mikuláš

Web spoločnosti